П`ятниця, 03.05.2024, 12:41

Головна » 2018 » Листопад » 16 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народуце його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”
Панас Мирний
День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
З нагоди свята у Чернівецькій ЗОШ №19 було проведено I етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..П.Яцика, мовознавчу гру-вікторину «Рідна мова – диво калинове», інформаційні хвилинки на уроках української мови «Чому День української писемності та мови відзначається в День вшанування пам’яті преподобного Нестора-Літописця», а також учні мали змогу переглянути книжкову виставку «О мово рідна, хто без тебе я».

Переглядів: 285 | Додав: Angelschool19