П`ятниця, 26.04.2024, 02:33

Головна Дистанційне навчанняРеєстраціяВхід

Форми проведення уроків на І семестр 2022-2023 н.р.

Про переведення на дистанційну форму навчання

Електронні журнали та щоденники https://nz.ua/

Цифрові платформи та сервіси дистанційного навчання

Всеукраїнська школа онлайн. Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів.

PrometheusУкраїнський громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проєкту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів усім охочим. Також надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Ed-EraСтудія онлайн-освіти, яка розробляє онлайн-курси, інтерактивні підручники та освітні спецпроєкти.

iLearn. Онлайн-курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами, тести, подкасти, матеріали для самопідготовки.

MoodleБезкоштовна навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання на основі співпраці у власному середовищі. Повнофункціональна система організації дистанційного навчання та створення  електронних  курсів.

PadletМультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. Це віртуальна стіна, на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на інтернет-сторінки та замітки.

LearningApps.orgОнлайн-сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Їх можна використовувати в роботі з інтерактивною дошкою або як індивідуальні вправи для учнів.

Google Classroom. Безкоштовний веб сервіс створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Це один із сервісів Google, призначений для створення віртуальних класів.

Google Sites. Популярний сервіс для створення сайтів. На сайті можна розміщувати як текстові документи, презентації, відео, фото, форми для опитування, так і посилання на них. Інформацію можна систематизувати за класами у вигляді сторінок сайту.

Google Forms. Сервіс хмарних технологій для формування системи тестів контролю навчальної діяльності учнів. Застосування форм надає нові можливості створення динамічних і актуальних додатків на основі інформаційно-цифрових технологій для застосування в дистанційному навчанні.

ZoomСервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей.

ClassDojo. Простий інструмент для оцінювання роботи класу в режимі реального часу.

Форми проведення уроків на період дистанційного навчання з 14.03.2022 р.

Графік проведення онлайн уроків

Інформація про організацію освітнього процесу з 25.05 по 29.05

Інформація про організацію освітнього процесу з 18.05 по 22.05

Графік проведення підсумкових контрольних робіт

Інформація про організацію освітнього процесу з 12.05 по 15.05

Інформація про організацію освітнього процесу з 04.05 по 08.05

Інформація про організацію освітнього процесу з 27.04 по 30.04

Інформація про організацію освітнього процесу  з 21.04 по 24.04

Інформація про організацію освітнього процесу з 13.04 по 17.04

Інформація про організацію освітнього процесу з 06.04 по 10.04

Трансляція уроків для учнів початкової школи

Графік роботи адміністративних працівників

На допомогу дітям і батькам

Про призупинення прийому документів

Про проєкти про школу та BeSmart

Діджитайл фізкультура

Розклад уроків телешколи

Методична допомога вчителям

Уроки з елементами дистанційного навчання

Працюємо дистанційно

Як правильно організувати навчання та відпочинок під час карантину?