Неділя, 28.04.2024, 20:57

Головна ОголошенняРеєстраціяВхід

УВАГА!
У зв'язку із погодніми умовами, відповідно до рішення педради  закладу  06.04. та 07.04. 2023 р. навчання здійснюється дистанційно.
З рішенням педагогічної ради можна ознайомитися у рубриці "Нормативні документи".
                          З повагою адміністрація закладу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до нормативних документів прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-го класу розпочинається з 03.04.2023 р. та завершиться 31.05.2023 р.
Заяви будуть прийматися через портал «Електронна реєстрація в заклади
загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/ або через електронну пошту гімназії cvgymnasium3@gmail.com
Також можна подати заяву з щовівторка з 15.00 до 17.30 на ІІ поверсі у кабінеті заступника директора.
Для реєстрації необхідно мати наступні документи:
копію свідоцтва про народження;
- заява встановленого зразку (за посиланням https://docs.google.com/document/d/13CltE1Q-
5uWavgPq3obASMaCgX3K7EaU/edit?usp=share_link&ouid=10044380988288
3198358&rtpof=true&sd=true
)
- оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від

16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України

10 вересня 2010 року за № 794/18089;
- - оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.
Детальніше з правилами зарахування та інформацією для батьків майбутніх
першокласників можна ознайомитися на сайті гімназії в рубриці «Зарахування до
закладу освіти» за посиланням
http://school19cv.at.ua/index/nabir_u_pershij_klas/0-144 .

З територією обслуговування закладу освіти можна ознайомитися у рубриці "Зарахування до гімназії".

З повагою адміністрацію гімназії.

УВАГА!!!

На виконання Указу Президента України №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" навчання у гімназії з 24.02.2022 року здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання за відпрацьованим раніше розкладом уроків, формами проведення уроків.

УВАГА!!!

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій  (протокол №1 від 20.01.2022 р.) навчання з 21.01.2022 р. терміном на два тижні  здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання за відпрацьованим раніше розкладом уроків, формами проведення уроків.

З формами проведення уроків та наказом Чернівецької гімназії №3 можна ознайомитися у рубриці "Дистанційне навчання".

УВАГА!!!

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій  (протокол №4 від 26.02.2021 р.) навчання з 01.03.2021 р. по 10.03.2021 р. здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання за відпрацьованим раніше розкладом уроків, формами проведення уроків та відповідно до Санітарного регламенту, який набув чинності з 01.01.2021 р. Згідно з вимогами Санітарного регламенту безперервна тривалість навчальної діяльності з використанням технічних засобів — телефони, комп’ютери, телевізори, ноутбуки — упродовж навчального заняття повинна бути:

• для учнів 1-х класів — не більш ніж 10 хвилин;

• для учнів 2-4-х класів — не більш ніж 15 хвилин;

• для учнів 5-7-х класів — не більш ніж 20 хвилин;

• для учнів 8-9-х класів — 20-25 хвилин.

З повагою адміністрація

З розкладом уроків та формами проведення можна ознайомитися у рубриці Дистанційне навчання

УВАГА!!!

З 19.02.2021 р. освітній процес здійснюється в умовах дистанційного навчання. З розпорядчими документами можна ознайомитися у рубриці  «Нормативні документи» та «Дистанційне навчання».

З повагою адміністрація

УВАГА!

Відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.11.2020 № 53 та наказу Департаменту освіти  і науки Чернівецької ОДА №360 від 14.11.2020 р. «Про організацію освітнього процесу для здобувачів освіти з урахуванням карантинних обмежень у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» З 16 листопада 2020 року  розпочинається навчання  в приміщеннях школи за очно-дистанційною (змішаною) формою для учнів 1-4 класів, для учнів 5-9 класів - дистанційно з урахуванням карантинних обмежень у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». З розпорядчими документами можна ознайомитися у розділі «Нормативні документи».

УВАГА!

У зв'язку із продовженням в м. Чернівцях «червоної» зони, що передбачає заборону відвідування закладів освіти здобувачами освіти з 02.11.2020 року на період встановленої «червоної» зони в м. Чернівцях освітня діяльність закладу продовжується  в режимі дистанційного навчання за відпрацьованою раніше схемою.

З розпорядчими документами можна ознайомитися у рубриці «Нормативні документи», «Накази».

Продовження роботи Чернівецької ЗОШ І-ІІ ступенів №19 в умовах «червоної» зони

У зв’язку із встановленням в м. Чернівцях «червоної зони» освітній процес  з 07.09 по 14.09.2020  у закладі  продовжується у дистанційному режимі за відпрацьованою раніше схемою. Всі розпорядчі документи розміщені у розділах «нормативні документи» та  «Карантин». З повагою адміністрація.