Чернівецька загальноосвітня школа №19
П`ятниця, 25.05.2018, 05:55

Головна Пам’ятка батькам п’ятикласникаРеєстраціяВхід

Пам’ятка батькам п’ятикласника

1. У ваших дітей проблемно-переломнмй період, тому будьте особливо спостережливими, уважними, небайдужими.
  2. У 5 класі розширився обсяг основних предметів, зросла їх кількість, тому збільшується кількість витраченого  часу для підготовки уроків.
  3. Забезпечте своїм дітям поєднання відпочинку, фізичної праці та роботи над уроками.
  4. Програми включають все більше теоретичного матеріалу. Тому слід привчати дітей бездоганно заучувати окремі правила з математики, української мови тощо.
  5. Уважно стежте за рівнем виразного читання ваших дітей. Хай удома вголос читають усі тексти, що задані з різних предметів.
  6. Стежте за порадами вчителів, записами у щоденниках і робочих зошитах.
  7. Дбайте про те, щоб ваша дитина навчилася бути охайною в усьому, включаючи бережливе ставлення до підручників.
  8. Ніколи не поспішайте з висновками ні про дитину, ні про вчителя – прийдіть до гімназії, поспілкуйтеся з педагогами.
  9. Намагайтеся придбати для сімейної бібліотеки різноманітні словники та довідкову літературу.
  10. Пам’ятайте, що клас, де навчається ваша дитина, - єдине ціле трьох колективів: дітей, батьків, учителів. Чим дружніші, цілеспрямованіші будуть ці колективи, тим  у кращій атмосфері буде формуватися особистість  вашого  хлопчика чи дівчинки. Це залежить від кожного і від вас також.
  11. Не забувайте: дитину не слід карати за невміння, а потрібно терпляче вчити, підказувати, радити, допомагати, підтримувати.
  12. Керуйтеся у спілкуванні з дитиною правилом: найдієвіший спосіб виховання - особистий приклад.
  13. Дбайте про всебічний розвиток дитини.
  14. Умійте ставити себе на місце дитини.
  15. Пам’ятайте: праця, зокрема навчальна, не завдає шкоди вихованню дитини, а бездіяльність перший ворог.
«  Травень 2018  »

Чернівецька ЗОШ №19 © 2018