Понеділок, 20.05.2024, 21:14

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 84 85 86 87 88 ... 101 102 »

Вчителі нашої школи запрошують батьків приєднатися 1 вересня до акції «Благодійність замість квітів» та відмовитись від звичних квіткових подарунків на 1 вересня на користь наших воїнів АТО.

В рамках проведення акції ми пропонуємо батькам замість придбання квітів на День знань передати ці кошти нашим військовим.

Ми також просимо вас поділитися цією інформацією з іншими, для того щоби кожен зміг взяти участь у цій благодійній акції.

Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя нашої країни на краще.

Переглядів: 301 | Додав: Angelschool19 | Дата: 22.08.2016

Переглядів: 390 | Додав: Angelschool19 | Дата: 30.05.2016

Шановні батьки та учні!

Урочиста лінійка з нагоди Свята останнього дзвоника розпочнеться 27 травня 2016р. о 9 год. 00 хв.

Переглядів: 370 | Додав: Angelschool19 | Дата: 20.05.2016

Гарною традицією Садгірського району стало організовувати свято присвячене Дню пам’яті та примирення спільно з організацією ветеранів на базі однієї з шкіл.  Цього року Чернівецька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 19, радісно приймала почесних гостей, серед яких були ветерани ІІ світової війни, учасники війни у Афганістані, волонтери та учасники АТО.

Ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для країни час здійснив неповторні подвиги, хто не шкодував життя заради щастя нинішніх поколінь.

Гостей привітали словами вдячності, квітами та символами миру і пам’яті – червоними маками. Ветерани розповіли дітям історію свого нелегкого військового та повоєнного шляху, учасники війни у Афганістані розповіли про свою службу.

Свято пройшло у дусі патріотизму. Всі школи Садгірського району приймали активну участь у даному заході.

Дякуємо за співпрацю!!!

Переглядів: 338 | Додав: Angelschool19 | Дата: 10.05.2016