Вівторок, 21.05.2024, 00:09

Головна » 2016 » Лютий » 25 » Відкритий урок з англійської мови у 7 класі "Travelling"
Відкритий урок з англійської мови у 7 класі "Travelling"

17.02.16 року відбувся відкритий урок у 7 класі на тему : «Travelling».

Мета уроку була:  навчати учнів використовувати вивчену  лексику  в різних ситуаціях; навчити учнів виявляти переваги і недоліки подорожей  різними видами транспорту; вчити висловлювати свою думку. Розвивати навички читання, усного мовлення, сприяти виробленню комунікативної компетенції. Виховувати культуру інтелектуальної праці. Практикувати всі види мовленнєвої діяльності.

Мета уроку була досягнена. Вході уроку такі учні були активні : Ляшенко Андрій, Малиш Анастасія, Мацюк Нікіта , Пожидаєв Владислав.

Урок був доступним і цікавим для дітей. Тема уроку була висвітлення повністю. В ході уроку використовувався роздатковий матеріал, а також індивідуальний і груповий вид роботи.

Переглядів: 404 | Додав: Angelschool19