Субота, 11.05.2024, 15:19

Головна » 2013 » Жовтень » 22 » Співпраця міліції та школи - запорука успішної профілактики правопорушень
Співпраця міліції та школи - запорука успішної профілактики правопорушень

В руслі цієї концепції на кримінальну міліцію у справах дітей покладаються широкі повноваження та обов’язки в частині проведення з підлітками правовиховної роботи у школі.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22.07.2103 № 1/508 щодо посилення профілактичної роботи з запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді 11.10.2013 року відбулися загальношкільні учнівські збори, де представником Садгірського СКМСД було проведено профілактично-просвітницькі бесіди та здійснено індивідуально-профілактичну роботу з підлітками «групи ризику», з метою профілактики наркоманії, негативних проявів в підлітковому середовищі, правила поведінки учнів під час перерви та на уроках.

Переглядів: 605 | Додав: Angelschool19