Понеділок, 29.04.2024, 03:24

Головна » 2017 » Травень » 10

Травень – місяць багатий на свята. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас,кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

Учні 7 класу зібрали своїх матерів на родинне свято у школі. У залі були присутні не тільки матері , а й бабусі.

У залі панувала особлива атмосфера. Учні найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали своїх матусь. Дітвора намагалась донести присутнім в залі, що "День матері" для них – це справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів.

Вони побажали всім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякували за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння.

Переглядів: 363 | Додав: Angelschool19 | Дата: 10.05.2017