Неділя, 28.04.2024, 23:24

Головна » 2017 » Лютий » 22

Яка ж багата рідна мова!

Який чарівний світ у ній!

Вона барвиста і чудова,

І нищити її не смій.

Вона про все тобі розкаже,

Чарівних слів тебе навчить,

Усе розкаже і покаже.

Як правильно у світі жить.

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
     Учні ЗОШ №19 взяли активну участь у його відзначенні.

У 5 класі пройшов виховний захід «Рідне слово, материнська мово», у 7-9 кл. відбулася мовна вікторина «Фонетика і орфографія», учні переглянули науково-популярний фільм «Рідна мова». Також школярі долучилися до написання диктанту єдності «Україна – наша земля, наша Батьківщина».

Переглядів: 352 | Додав: Angelschool19 | Дата: 22.02.2017