Понеділок, 29.04.2024, 05:38

Головна » 2017 » Лютий » 06

Традиційно, в перший тиждень лютого, в школі відбувся вечір зустрічі випускників минулих років. До школи завітали випускники у яких минуло 10 років, щоб поділитися спогадами про шкільні роки, а також розповісти про сьогодення. В актовій залі відбулася урочиста зустріч, атмосфера була святкова. Випускників привітали перші вчителі Кучма Людмила Степанівна та Влад Людмила Миколаївна і класний керівник Вакалюк Ольга Василівна.  Випускникам запропонували переглянути святковий концерт у виконанні теперішніх учнів школи, прийняти участь і згадати як проходили уроки та переглянути відеопрезантацію.

Після урочистих заходів випускники розійшлися по класах, в яких колись навчались.

Наша школа завжди чекає своїх вихованців і пишається їх досягненнями!

Переглядів: 411 | Додав: Angelschool19 | Дата: 06.02.2017

Здоровий спосіб життя — що це і як його вести? З таким питання до нашої школи завітали представники благодійної організації «Сім’я і здоров’я». Вони провели для учнів 5-9 класів цікаву лекцію. Діти задавали питання, були активними учасниками лекції.

Було оголошення про конкурс знавців Біблії, а також про те що їх переможці можуть відвідати Ізраїль, Єрусалим.

Переглядів: 369 | Додав: Angelschool19 | Дата: 06.02.2017