Понеділок, 29.04.2024, 00:29

Головна » 2017 » Січень » 27

Вже стало традицією у нашому навчальному закладі колядками пр

ославляти РіздвоІсуса Христа. З року в рік передаєм учням звичаї українського народу.  25 січня 2017 р. відбулося загальношкільне свято «Ой колядо, колядонько, яка ти нам мила, благослови мир і спокій рідній неньціУкраїні».

До свята коляди учні школи готувалися

заздалегідь. Концерт був різноманітним: різдвяні історії, вертепи, колядки, віншування – все це було щиро передано учням, вчителям, батькам, які прийшли на свято. Здавалося б, уже багаторазів ми слухаємознайомі з дитинства колядки, але щоразу вони з особливим теплом знаходять відгомін у душі кожного з нас.

Нехай ці різдвяні свята зігрівають серця всіх людей, надихають на добрі справи, а Вифлиємська зоря надасть віри у себе. І дай Боже, щоб на наступний рік,  ми славили Бога у колядках у мирній Україні зі спокоєм та впевненістю у майбутнє.

Переглядів: 384 | Додав: Angelschool19 | Дата: 27.01.2017