П`ятниця, 26.04.2024, 09:21

Головна Рішення педагогічної ради «Щодо вибору та замовлення підручників для учнів 2 класу"РеєстраціяВхід

педагогічної ради Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. № 19

28 лютого  2019  року                                                    №  3/5

«Щодо вибору та замовлення підручників для учнів 2 класу

Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. №19»

аслухавши і обговоривши інформацію в.о.директора Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. № 19 Лісовську А.Г.   «Щодо вибору  та замовлення підручників для учнів 2 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. №19», пропозиції вчителя початкових класів Костащук-Мазур Т.І. та вчителів англійської мови  Сойки Л.О., Судейко І.Я. педагогічна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію  «Щодо вибору та замовлення підручників для учнів 2 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. №19»  взяти до відома.
  2. Погодити список замовлення підручників для учнів 2  класу Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. №19 на 2019/2020 навчальний рік:
  • «Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2х частинах)  (Большакова І.О., Пристінська М.С.) (2019)  –   34  прим.;
  • «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (Мітчел Г.К.)   –   34  прим.;
  • «Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти  (Заїка А.М. 2019) –   34  прим.;
  • «Я досліджую світ» підручник  для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2х частинах)  (Большакова І.О., Пристінська М.С. ,2019)  –  34  прим.;
  • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти  (Калініченко О.В., Аристова Л.С., 2019) –  34  прим.

3. Бібліотекарю Гулей К.В. до 10.03.2019 подати список замовлення підручників для учнів 2 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. №19 на 2019/2020 навчальний рік до  управління освіти Чернівецької міської ради.

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Лісовській А.Г. подати  в електронному вигляді (excel-формат) список замовлення підручників на електронну адресу vatytina-m@meta.ua.

5. Відповідальній за функціонування ІСУО Гавлюк Н.М. з 04 по 10 березня 2019 року відповідно до інструктивно-методичних матеріалів заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників (додаток 2) з використанням модуля прозорого вибору підручників на базі інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» (далі – ІТС «ДІСО»).

6.Це рішення розмістити на інформаційному сайті Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст.  № 19 до 10.03.2019 року.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. директора  школи Лісовську А.Г.

Голова педагогічної ради                                                 А.Г. Лісовська

Секретар педагогічної ради                                         О.В. Вакалюк