Четвер, 18.04.2024, 09:17

Головна Наказ Про призупинення освітнього  процесуРеєстраціяВхід

28.01.2019                                                                     №    27

Про призупинення освітнього  процесу

у Чернівецькій ЗОШ І-ІІ ст. № 19

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 28.01.2019 р. № 23-р,  наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 28.01.2019 № 46«Про тимчасове припинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Чернівців та здійснення заходів запобігання поширенню гострих респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі грипу», з метою попередження поширення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі грип, прийняття відповідних запобіжних заходів

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес в закладі з 29.01.2019  по 08.02.2019 року  включно.
  2. Заступнику директора  з навчально-виховної роботи Лісовській А.Г.:
    1. Розробити  рекомендації батькам щодо організації навчання під час карантину вдома.
    2. Організувати дистанційне навчання учнів з базових предметів, розміщуючи відповідну інформацію на інформаційному сайті Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. № 19.
    3. Контролювати роботу педагогічних та інших працівників під час вимушеного призупинення навчання.
    4. Узагальнювати інформацію класних керівників, класоводів щодо захворюваності учнів.
    5. 08.02.2019  до 10.00 год.  вивчити ситуацію щодо захворюваності учнів на гострі респіраторні інфекції, в тому числі грип, та надати в  управління освіти  Чернівецької міської ради для проведення зведеного моніторингу.
  3. Вчителям-предметникам,  класоводам:
    1. Щоденно здійснювати дистанційне навчання учнів з базових предметів відповідно до розкладу уроків на 2018/2019н.р., розміщуючи відповідну інформацію  на сайті школи.
    2. Забезпечити роз’яснення батьківській громадськості щодо обмеження спілкування дітей під час призупинення освітнього процесу.
    3. З метою володіння інформацією щодо захворюваності учнів, тримати постійний телефонний зв'язок з батьками учнів та подавати цю інформацію заступнику директора  для узагальнення.
    4. Подати в.о.директора школи  до 08.02.2019р. на перезатвердження календарно-тематичне планування.

4.Завгоспу школи Кушнірюк С.Д. систематично проводити санітарно-гігієнічні , протиепідемічні, дезінфекційні заходи у закладі.

5. Відповідальною з розміщення завдань на сайті  школи для щоденного дистанційного навчання  призначити вчителя інформатики, відповідальну за сайт школи Гавлюк Н.М.

6.Цей наказ розмістити на сайті Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. № 19.

7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора школи               А.Г. Лісовська