Субота, 18.05.2024, 11:57

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 94 95 96 97 98 ... 101 102 »

9 грудня в 5 класі була проведена відкрита година спілкування за темою "Національні символи України". Метою заходу було розширення знань учнів з національної символіки України, сприяння формуванню національної свідомості та високих громадянських якостей учнів, виховання почуття патріотизму, розуміння своєї причетності до долі України. Захід розпочався з виконання Державного Гімну, далі учні інсценізували народну легенду "Державні символи України", брали активну участь в обговоренні презентації "Рослинні та тваринні символи України", декламували поетичні твори по темі. Закінчився захід яскравим виконанням українського народного танцю учнем 5 класу Ситником Михайлом.

Переглядів: 552 | Додав: Angelschool19 | Дата: 12.12.2015

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад - 2015
Кошмарюк Ліана - ІІІ місце на олімпіаді з зарубіжної літератури Павленко Сергій - ІІ місце на олімпіаді з біології
Антощук Віталій - ІІІ місце на олімпіаді з математики Марчук Дмитро - ІІІ місце на конкурсі імені Петра Яцика
Павленко Сергій - ІІІ місце на олімпіаді з трудового навчання Кошмарюк Ліана - ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури

Переглядів: 376 | Додав: Angelschool19 | Дата: 09.12.2015

4 листопада Адажій Л.В., класний керівник 7 класу, провела годину спілкування у вигляді тренінгу «Друг – це другий я». Учні мали можливість обговорити дуже важливе для них питання – хто ж такий справжній друг?

Діти розповіли гумореску Павла Глазового, притчу – «Батьківська настанова», прислів’я і приказки про дружбу. Спілкування пройшло у веселій, дружній, щирій атмосфері. Учні написали листи своїм друзям, в яких висловили вдячність їм за доброту, чесність, справедливість, самовідданість. Завершилась виховна година створенням Дерева дружби.

Переглядів: 430 | Додав: Angelschool19 | Дата: 06.12.2015

25 листопада 2015 року у Чернівецькій ЗОШ № 19 відбувся міський семінар-практикум вчителів музичного мистецтва на тему: "Національно-патріотичне виховання  учнів засобами музичного мистецтва". У роботі семінару взяли участь методист міського методичного центру Німіжан С.К., яка виступила з доповіддю «Виховання громадянина – патріота засобами музики в сучасній освітній практиці» та  учителі музичного мистецтва ЗНЗ міста.

Учасники семінару відвідали  урок музичного мистецтва в  5  класі на тему «Народні танці», який провела  вчитель Яцко Аліна Іллівна та побували на святі  «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Під час круглого столу вчителі поділились враженнями від побаченого та ухвалили ряд рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання на уроках музичного мистецтва.

Переглядів: 508 | Додав: Angelschool19 | Дата: 28.11.2015

У рамках проведення тижня літератури рідного краю у Чернівецькій ЗОШ №19 відбулася зустріч з буковинською поетесою Оленою Володимирівною Логіновою.

Учні 8-9 кл. зацікавлено слухали вірші, які читала письменниця, мали змогу проникнути ся творчістю Олени Логінової. Олена Володимирівна наголосила на тому, що поезія – це є плід душі, її враження, її життя, спілкування з людьми.

На завершення зустрічі поетеса висловила надію, що з плином часу поезія все ж залишиться важливою часткою нашого існування. А читачам побажала цінувати кожну хвилину, адже за нею криється справжнє життя.

Переглядів: 348 | Додав: Angelschool19 | Дата: 25.11.2015