Середа, 01.05.2024, 11:14

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 70 71 72 73 74 ... 101 102 »

Будь обережним! Ще раз про безпеку на дорозі. З учнями початкової школи,було проведена бесіда-лекція про безпеку на дорозі. На сьогоднішній день,це дуже актуальна тема. Діти уважно слухали та задавали питання.
В кінці бесіди усі учні отримали подарунки: повітряні кульки,а найголовніше світловідбиваючі брелки,які діти одразу прикріпили до портфелика.
Дякуємо ТОВ СЕ Борднетце Україна,Білюк Юлії та Грешко Оксані.

Переглядів: 341 | Додав: Angelschool19 | Дата: 08.12.2017

Відбувся традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегідь учні, батьки та вчителі. Ми його проводимо уже багато років поспіль. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти потребуючим людям. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Сподіваємось, що наші учні навіть коли закінчать школу теж займатимуться благодійністю.

Висловлюється подяка учням та батькам!!!

Зібрані кошти на ярмарку будуть спрямовані на організацію та проведення свята для людей похилого віку, а також для дітей соціально-незахищених категорій.

Сума

285 грн.

214 грн.

285 грн.

384 грн.

505 грн.

358 грн.

120 грн.

80 грн.

46 грн.

Всього:

2147 грн.

Переглядів: 313 | Додав: Angelschool19 | Дата: 05.12.2017

Цікаве і повчальне закінчення тижня безпеки дитини. Сьогодні відбулась виховна справа у 5 класі на тему:"Безпека людини в надзвичайних та небезпечних ситуаціях",а також "Дитина і незнайомець". Учні мали змогу повторити правила дорожнього руху, разом з працівниками патрульної поліції діти моделювали різні небезпечні ситуації, вчилися самостійно знаходити вихід із них, а також робити висновки. Виховна справа пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Учні отримали багато позитивних вражень. Дякуємо працівникам патрульної поліції!

Переглядів: 294 | Додав: Angelschool19 | Дата: 03.12.2017

У рамках  превентивного виховання   для учнів 1  класу була проведена зустріч з представниками патрульної поліції на тему «Безпечна поведінка на дорозі» та «Правила поведінки з незнайомцями». Інспектор  зв’язків з громадськістю управління  патрульної поліції  Пастух І.В. нагадав дітям правила дорожнього руху, розповів  юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, перевірив знання учнів з правил дорожнього руху для пішохода. А також у вигляді гри змоделював ситуації та правила поведінки під час зустрічі з незнайомцями.

В учнів залишилися незабутні враження від цікавої зустрічі.

Переглядів: 339 | Додав: Angelschool19 | Дата: 27.11.2017

16 листопада 2017 року, напередодні Дня гідності та cвободи, у школі відбулося свято «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», яке підготували і провели учні другого класу разом з rласоводом О.З.Лучак.

Свято було насичене піснями, віршами. У дітей і всіх присутніх панував святковий настрій. До свята були залучені всі учні класу. З великим задоволенням вони розказували вірші, співали пісні. На святі були присутні батьки, учні та вчителі школи.  Саме такі заходи розвивають і виховують у дітей почуття патріотизму, любові та поваги до рідної України.

Переглядів: 344 | Додав: Angelschool19 | Дата: 17.11.2017