П`ятниця, 29.03.2024, 01:52

Головна Наствництво у НУШРеєстраціяВхід

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ     ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

«07» грудня   2018 р.                                                                         № 559

Про організацію наставницької

підтримки педагогів закладів загальної

середньої освіти в умовах впровадження

Нової української школи

Відповідно до Закону України «Про освіту» та з метою реалізації Концепції Нової української школи, на виконання наказів Міністерства освіти і науки від 13.07.2017 № 1028 «Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів», від 15.01.2018 № 34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи», наказу Департаменту освіти і науки  від 02.01.2018 № 1 «Про затвердження плану заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти в Чернівецькій області» та для здійснення наставницької підтримки педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи,

НАКАЗУЮ:

1. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, органам управління освітою, методичним службам РМК/ММК/ОТГ та адміністраціям закладів загальної середньої освіти здійснювати організаційний супровід наставницької підтримки педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах впровадження Нової української школи у формі онлайн та очного консультування.

2. Затвердити:

2.1. Склад обласної групи наставницької підтримки, яка здійснюватиме очне консультування педагогів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, що додається.

2.2. Склад обласної групи наставницької підтримки, яка здійснюватиме онлайн консультування педагогів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, що додається.

3. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Біляніну Г.І.):

3.1 Забезпечити підготовку фахівців для здійснення наставницької підтримки педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах Нової української школи через навчальні тренінги, методичні студії, семінари, вебінари, методичні тьюторинги тощо.

3.2. Розробити до 01.01.2019 методичні рекомендації щодо здійснення наставницької підтримки педагогів закладів загальної середньої освіти у Новій українській школі.

3.3. Створити до 20.12.2018  на інформаційному сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області рубрику «Наставництво у Новій українській школі» у вкладці «Нова українська школа» та постійно поповнювати її необхідним контентом.

3.4. При проходженні наставником курсів підвищення кваліфікації за обраною формою враховувати години очного та он-лайн консультування.

4. Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій/міських рад/ОТГ:

4.1. Довести до відома  керівників закладів загальної середньої освіти інформацію про відповідальних осіб в області, які здійснюватимуть наставницьку підтримку в умовах НУШ у формі онлайн та очних  консультацій.

4.2.  Налагодити роботу із зазначеного вище напряму.

4.3. Створити до 20.12.2019  на офіційних сайтах органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій/міських рад/ОТГ та методичних служб рубрику «Наставництво у Новій українській школі» у вкладці «Нова українська школа» та постійно поповнювати її необхідним контентом.

5. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки І.Ісопенко.

Директор Департаменту                                              О.ПАЛІЙЧУК

наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

07.12.2018  №  559

Склад групи наставницької підтримки,